Предмет: Химия,
автор: Sabotaur777
Який об’єм газу виділиться при взаємодії 7г натрію, що містить 10% домішок, з водою?
Ответы
Автор ответа:
0
2Na+2H2O=2NaOH+H2
m(Na)= 7- 7*10%/100%=7-07=6.3
M(Na)=23
m(Na)=23*2=46
Vm(H2)=22.4л
V(H2)= 6.3*22.4/46=3.1л
m(Na)= 7- 7*10%/100%=7-07=6.3
M(Na)=23
m(Na)=23*2=46
Vm(H2)=22.4л
V(H2)= 6.3*22.4/46=3.1л
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: lena562895
Предмет: Математика,
автор: isaalua19
Предмет: Русский язык,
автор: Аноним
Предмет: Химия,
автор: Аноним