Предмет: Физика,
автор: lilyfedorova2
Потужний екскаватор піднімає ківш масою 20 т з вантажем ґрунту
масою 25 т з дна виїмки на висоту 75 м. Обчисліть його ККД.
Ответ с условеев нужен полный
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ: 56%
Объяснение:
Дано:
m1=20т
m2=25т
g=10Н/кг
h=75м
------------------
η-?
η=Ап/Аз, где:
Ап-полезная работа;
Аз-затраченная работа
Ап=m2*g*h, где:
m2-масса вынимаемого грунта;
g-ускорение свободного падения;
h-высота подъема грунта.
Аз=(m1+m2)*g*h, где:
m1-масса ковша.
Тогда:
η=m2*g*h/((m1+m2)*g*h)=m2/(m1+m2)=25/(20+25)=0,56/100=56%
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: bekezanulyarsen
Предмет: Физика,
автор: irinkapalamarchuk90
Предмет: Українська мова,
автор: al3kik
Предмет: Физика,
автор: mu3ephuk11