Предмет: Химия, автор: memastv10

Обери молярну масу натрій сульфіту Na2 SO3, кількість речовини якого 16 моль важить 2016 г: поможіть даю 20 балів!!!​

Ответы

Автор ответа: dobriakua
1

Дано:

n(Na2SO3) = 16 моль

m(Na2SO3) = 2016 г

Знайти:

M(Na2SO3) - ?

Розв'язання:

1) M(Na2SO3) = m / n = 2016 / 16 = 126 г/моль.

Відповідь: Молярна маса Na2SO3 становить 126 г/моль.

Похожие вопросы
Предмет: Английский язык, автор: sh000007