Предмет: Физика,
автор: ghjvplls
Фізика 10 клас, допоможіть будь ласка
Приложения:

Ответы
Автор ответа:
0
1-2)Опишіть рух. Визначте час та координату зустрічі тіл.
Спочатку зазначимо, що координата зустрічі співпаде, тобто Х1=Х2 і визначимо час:
600-10t=t^2
t^2+10t-600=0
D=100+4*600=2500,
t1=(-10+50)/2=20(C)
t2=(-10-50)/2=-30 - не задовільняє умові, час не може бути відємним.
Тепер визначимо координату:
х=600-10*20=400 (м)
Відповідь: 20с, 400м
3)Відстань між тілами через 10 с.
600-10*10=500(м)
Автор ответа:
1
Відповідь: Рух автобуса рівномірний у від'ємному напрямі осі Ох, рух автомобіля рівноприскорений у додатному напрямі осі Ох
Через 20 с вони зустрінуться в точці з координатою 400 м.
Через 10 с відстань між ними становитиме 400 м.
Пояснення:
Приложения:

Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: Аноним
Предмет: Українська мова,
автор: zhornyakalexander
Предмет: История,
автор: nastya387757
Предмет: Биология,
автор: vikav7378
Предмет: Английский язык,
автор: Софья6789