Предмет: Физика, автор: kosenkovad

потужність ГЕС 73,5 кВт.Чому дорiвнюе витрата води за 1с ,якщо ККД станii 75% i гребля пiднiмае рiвень води на висоту 10 м?

Ответы

Автор ответа: kirills1
0
η = А корисна / А витрачена * 100 % 

А корисна = 73,5 кВт = 73500 Вт 
А витрачена = m * t * h ----------> m = A корисна / t * h * η 

m = 73500 / 1 * 10 * 0,75 = 73500 / 7,5 = 9800 кг = 9800 л 
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: saddyrdyusheevz