Предмет: Химия, автор: sattarovaaiger

720 г пентанды жағу үшін ауаның неше литр көлемі (қ.ж) қажет

Ответы

Автор ответа: udodovi
0
720г         хл
С5H12 + 8O2=5CO2+6H2O
22,4л      179,2л                            х=720*179,2/22,4=5760л V(O2)
V(воздуха)=V(O2)*100%/21%=5760*100%/21%=27428,57л=27,429м³
Похожие вопросы