Предмет: Литература, автор: 241524152415

Твір на тему: Тема любові у романі В. Гюго “Собор Паризької Богоматері”
3 сторінки

Ответы

Автор ответа: godoskg
1

Ответ:ававмч

Объяснение:

Великий Французький письменник Віктор Гюго створив неперевершене твір, яке стало класикою світової літератури - роман "Собор Паризької Богоматері". Серце цього твору - не тільки історія величезної катедри, але й багатошаровий розповідь про кохання та відданість.

В одному з найяскравіших епізодів роману виразно простежується тема любові. Це історія квітучої любові між Квазімодо, горбатим дзвонарем Собору, і Есмеральдо, чарівною циганською дівчиною. Їхня незвичайна історія стає витканою з надії, трагедії та печалі, і водночас вона є символом того, як любов може перетнути всі перешкоди.

Завдяки Гюго, тема любові отримує багатогранний вигляд. Через призму кохання письменник висвітлює важливі соціальні, релігійні та моральні аспекти життя суспільства середньовічної Франції. Любов, відображена в романі, є не тільки романтичною, але й глибокою філософською роздумами про природу людської душі, про невизнаність та прийняття.

Кохання Квазімодо та Есмеральди стає символом внутрішньої краси та невинності, яку суспільство часто неправомірно відкидає. Герої роману нагадують нам, що любов може розцвітати у найнепередбачуваніших місцях, і необхідно вміти розпізнавати та цінувати її в усіх її виявах.

"Собор Паризької Богоматері" залишає в серцях читачів враження не тільки від величезності будівлі, але й від неповторної краси кохання, яке перетинає бар'єри часу та суспільних норм. Цей роман - нагадування про те, як сильно та могутньо впливає любов на наші життя, як вона може перетворювати навколишній світ та принести найбільше щастя або найглибшу трагедію.

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: kkalina746
Предмет: Право, автор: pitl37721
Допоможіть ДУЖЕЕЕЕЕ ТРЕБА
І. Відповідь на запитання: 1) Що відбулося? 2) Хто є учасниками/учасни-цями ситуації? 3) Які докази представлено безпосередньо в ситуації?
ІІ. Аналіз ситуації з обґрунтуванням своєї думки нормами Кримінального кодексу України.
Ситуація 3. Близько 20:00 23 березня четверо молодих людей
Спасов І. (19 років), Довбня М. (13 років), Харченко В. (18 років) і Мащенко С. (19 років, хворий на шизофренію) - у стані алкогольного спʼяніння, стали чіплятися до перехожих. Жінка зробила їм зауваження, пригрозивши викликати поліцію. Молодики накинулися на неї та стали бити. Через хвилину Харченко В. почав зупиняти інших словами: «Досить, досить, а то ще помре!». Хлопці припинили бити жінку й пішли геть. Потерпілу доставили в лі-карню, проте 24 березня о 23:00 від відкритої черепно-мозкової травми та тяжких побоїв вона померла. Судово-медична експертиза визнала, що саме тяжкі тілесні ушкодження призвели до смерті по-терпілої.
Кваліфікуйте дії винних. Схарактеризуйте форму вини в цій ситуації.
Чи є у цьому випадку співучасть, і якщо є, укажіть її форму. Укажіть вид співучасті щодо кожної з осіб. Що є часом вчинення злочину?
Які заходи або види покарання можуть застосувати до кожного з молодиків?