Предмет: Другие предметы, автор: NinaRyduk

30 листопада всесвітній день домашніх тварин, тато вирішив купити Христині цуценя. але дівчинка переконала його що краще забрати собаку з муніципального притулку. як ти ставишся до такого рішення? чому?​

Ответы

Автор ответа: aqmvve
0

Відповідь:

Я ставлюся до такого рішення Христини позитивно. Це чудово, що вона вирішила врятувати собаку з притулку. У притулках багато тварин, які чекають на новий дім і люблячих господарів. Забираючи собаку з притулку, Христина не тільки подарує їй новий шанс на щасливе життя, але і зробить добру справу.

Пояснення:

Це гуманний крок. У притулках багато собак, які були кинуті або втратили своїх господарів. Вони часто пережили травми і потребують любові та турботи. Христина подарує собаці безпечний і люблячий дім, де вона зможе вилікуватися і знайти щастя.

Це економічно вигідний варіант. Цуценята з притулку зазвичай коштують набагато дешевше, ніж цуценята з розплідника. Це дозволить Христині заощадити гроші, які вона може витратити на утримання собаки.

Це екологічно відповідальний крок. Придбання собаки з притулку допомагає зменшити кількість тварин, які живуть на вулиці або гинуть у притулках. Це робить внесок у захист навколишнього середовища.

Автор ответа: kajso226
0

Ответ:

Я ставлюся до такого рішення дуже позитивно, бо я вважаю, що це гуманний і відповідальний вчинок. Я думаю, що домашні тварини - це не товари, які можна купувати і продавати, а живі істоти, які потребують любові, догляду і поваги. Я вважаю, що в муніципальних притулках є багато собак, які потрапили туди з різних причин, але не втратили надії на знайти свою сім'ю. На мою думку, забираючи собаку з притулку, Христина не тільки рятує йому життя, але і отримує вірного і вдячного друга, який буде їй радіти і підтримувати її.

Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: andriyhrc
Предмет: Математика, автор: vika35313
Предмет: Алгебра, автор: antonshumaher2009
Предмет: Русский язык, автор: Olegaskak
1. Прочитайте текст. Обратите внимание на структуру текста.
“Некто возымел желание повесить картину. У него есть гвоздь, но нет молотка. И наш герой решает одолжить молоток у соседа, но потом его одолевают сомнения: “А вдруг сосед не захочет дать мне свой молоток? Он так нехотя мне ответил, когда я вчера с ним поздоровался. Конечно, может, он просто спешил. Или же нарочно притворился, будто ужасно спешит, а на самом деле хотел избежать разговора, потому, что он плохо ко мне относится? Я всегда с ним любезен. Непонятно, что он против меня имеет, но здесь явно что-то не так. Если бы кому-нибудь понадобился мой инструмент, я бы дал его без всяких разговоров.
Почему он не хочет одолжить мне свой молоток, что я его съем, что ли? Да и вообще не понимаю, как можно отказывать людям в такой пустяковой просьбе? Может он решил, что раз у него есть молоток, а у меня нет, значит, я у него в руках? Наш герой вскакивает, мчится к квартире соседа и звонит в дверь. Ничего не подозревающий сосед открывает дверь, но не успевает произнести и слово “Здравствуйте”, как на него обрушивается крик нашего героя: “Да сдался мне твой молоток!”
Ответьте на вопросы.
1) Обозначьте фактическую информацию в тексте. Объясните, почему вы выписали именно эту информацию. *
2) Почему автор заканчивает историю таким образом, не предлагая ее продолжения? *
3) Можно ли избежать таких конфликтов в жизни? *
4) Определите скрытую информацию (идею/вывод) прочитанного текста.