Предмет: Физика, автор: molcanovaveronika415

СРОЧНО ДАЮ 70 БАЛОВ !!!!!


Визначте кількість теплоти, що необхідна для нагрівання алюмінієвої * деталі масою 200 г від 20 °C до 80 °C. (Питома теплоємність алюмінію див. Таблиця 1 Додатку підручника).
а) 1104 кДж
б) 11,04 кДж
в) 11040 кДж
г) 110,4 кДж

Ответы

Автор ответа: findbmb2018
0

Q=mcΔT

m - маса об'єкта (в кількості кількості кількості),

c - питома теплоємність речовини (в дж/г°C),

ΔT - зміна температури (в °C).

Питому теплоємність алюмінію зазвичай приймається приблизно 0.897J/g°C.

ΔT=Tкінцева​−Tпочаткова

ΔT=80°C−20°C=60°C.

Q=(200г)⋅(0.897J/g°C)⋅(60°C).

Q=200г⋅0.897J/g°C⋅60°C≈10,764J.

10,764J=0.010764кДж.

Q≈0.010764кДж

Правильний варіант Б

Автор ответа: 1Manka1
0

Ответ:

11,04кДж

Объяснение:

Дано:

с=920Дж/кг°С

∆t=80-20=60°C

m=200г=0,2кг

=======

Q-?

Q=cm∆t=920*0,2*60=11040Дж=11,04кДж

Похожие вопросы