Предмет: Физика, автор: stupid220

Яку кількість теплоти треба затратити,щоб розплавити 10 кг алюмінію,взятого за кімнатної температури (200С)? Відповідь запишіть у МДж та округліть до десятих (наприклад, 6,8) .

Ответы

Автор ответа: lisa7652
1

Ответ:

Для розплавлення алюмінію потрібно врахувати теплоту плавлення. Теплота плавлення для алюмінію приблизно становить 393,5 Дж/г.

Маса алюмінію (m) = 10 кг = 10000 г.

Теплота (Q) = маса × теплота плавлення.

\[Q = 10000 \ \text{г} \times 393,5 \ \text{Дж/г} = 3935000 \ \text{Дж}.\]

Тепер переведемо теплоту в мегаджоулі (МДж):

\[Q = \frac{3935000 \ \text{Дж}}{1 \ \text{МДж} / 10^6 \ \text{Дж}} = 3,935 \ \text{МДж}.\]

Отже, кількість теплоти, необхідна для розплавлення 10 кг алюмінію, становить приблизно 3,94 МДж (округлено до десятих).

Похожие вопросы
Предмет: Химия, автор: Аноним
«Хімічний зв'язок і будова речовини» Варіант II 1 Вкажіть тип хiмiчного зв'яку в речовині, формула якоï СН+ а) неполярний ковалентний г) полярний ковалентний д) металічний б) йонний е) водневий 2Вкажіть число спільних електронних пар у молекулi, електронна формула якої о с 8 а) 4 6)5 19 Д) 6 B)2 авкажіть формулу молекули, мiж атомами якоï iснує неполярний ковалентний a) Cla 6) PH зв'язок: B) HCha г)РСь д) Ho 4Вкажіть, як заміщена спільна електронна пара в молекулi Al2O3 і чому: а) у бік Алюмінію, оскільки його електронегативність нижча, ніж у Оксигену: б) у бік Алюмінію, оскільки його електронегативність вища, ніж у Оксигену: в) у бік Оксигену, оскільки його електронегативність вища, ніж у Алюмінію: г) у бік Оксигену, оскільки його електронегативність нижча, ніж у Алюмінію: 5Вкажіть групу, яка містить тільки молекули з металічним з'вязком: a) Clz, O₂, Brz. Al 6) Al Li, Fr. K; B) Mg. Zn, Si. Nz r) Al, K. Rb. Ir 6. Встановіть вiдповiднiсть мiж назвою речовини та типом хiмiчного зв'язку а) Мiдь (Cu) 1 Йонний б) Гідроген бромiд (Вт) в) Водень (Н2) г) Калiй бромід (KBr) 7. Вкажіть послідовність розмiщення речовин за типом хiмiчного зв'язку вiдповiдно до схеми ковалентний неполярний- ковалентний полярний-йонний - металічний a) кисень б) цинк фторид в) натрiй 8. Скласти формули сполук та визначити тип зв'язку 2. Полярний ковалентний 3. Металічний 4. Неполярний ковалентний 11. Заповніть таблицю Кристалічна гратка Брому і Оксигену: Мангану і Брому. Кальцію і Хлору: Фосфору і Гідрогену. Плюмбуму і Сульфуру: Купруму I Сульфуру: Стануму і Оксигену: Магнію i Нітрогену: Йонна Атомна Молекулярна Частинки, що утворюють гратку г) гiдроген фторид Силищо дiють мiж частинками Характерні фізичнi властивості Приклади речовин​