Предмет: Физика, автор: d14839224

с решением! На скільки градусів потрiбiдний провідник. узятий при 0 °C. щоб його опір збiльшився в п'ять разів? Температурний коефіцієнт опору міді 0,0043К^(-1)​

Ответы

Автор ответа: minto00ooll
1
Для знаходження температурного збільшення, яке необхідно провести, щоб опір провідника збільшився в п'ять разів, можна використовувати формулу для температурної залежності опору провідника:

ΔR = α * R₀ * ΔT

Де:
ΔR - зміна опору провідника (в даному випадку, 5 * R₀).
α - температурний коефіцієнт опору (в даному випадку, 0,0043 К^(-1)).
R₀ - опір провідника при температурі 0 °C.
ΔT - температурне збільшення, яке потрібно знайти.

Підставляючи відомі значення, отримаємо:

5 * R₀ = 0,0043 * R₀ * ΔT

Розділимо обидві сторони на 0,0043 * R₀:

ΔT = (5 * R₀) / (0,0043 * R₀)

ΔT = 1162,79 K

Отже, температурне збільшення, необхідне для того, щоб опір провідника збільшився в п'ять разів при температурі 0 °C, становить приблизно 1162,79 К.
Похожие вопросы
Предмет: Литература, автор: uliatulakova618
Предмет: Українська мова, автор: Аноним
плииииз Укр. мова 1 завдання Розподільний диктант Багатозначні та однозначні слова запишіть у дві колонки. Перевірте слова за тлумачним словником. Ручка, стіл, Київ, Дніпро, слово, іменник, голова, темний, диктант, урок, лексика, префікс. 2 завдання Запишіть словосполучення в зошит . Вкажіть , в якому випадку багатозначні слова вжиті у властивому їм ( прямому) значенні, а в якому- переносному. Гарячий чай, гарячий прийом; срібна монета, срібний голос; крила сокола, крила пісні; небесна блискавка, пластмасова блискавка; дитина йде, час іде; м'яка вовна, м'який клімат; пливе човен, пливе думка. З трьома словосполученнями складіть( три речення) . 3 завдання Скористайтесь тлумачним словником , з'ясуйте пряме і переносне значення слів. До кожного зі слів доберіть слово, з яким вживається у переносному. Утворені словосполучення запишіть в зошити. Високий, чистий, шийка, душа, перетравлювати. 4 завдання. Прочитайте речення . Запишіть в зошит . Вкажіть допущені лексичні помилки, виправте їх ( нормативний варіант подано в дужках). У людяних ( багатолюдних) місцях столиці можна зустріти знайомих. На темній вулиці тьмяно блимали фонарі( ліхтарі). Ми охоче візьмемо участь у цьому міроприємстві ( заході). Хотілося б підписати ( передплатити) цей журнал. Назустріч ішов наш бувший ( колишній) однокласник. Це мені потрібне як минулорічний ( торішній) сніг. Громадянські ( громадські) доручення необхідно виконувати вчасно. На зборах директор об'явив ( оголосив) мені подяку. 5. Творча робота складіть висловлювання про зимовий день , в якому подані слова були б вжиті в переносному значені. Висловлювання запишіть в зошит.