Предмет: Химия, автор: slupijko

Срочно!!!!!
Яка маса осаду випаде в результаті дії на барій хлорид (BaCi2)- 300г, сульфатної кислоти за масовою часткою 40%

Ответы

Автор ответа: mariamaltseva0408
1

Для визначення маси осаду, яка утвориться при реакції барій хлориду (BaCl2) і сульфатної кислоти (H2SO4), спершу потрібно встановити хімічну реакцію, яка відбудеться між цими речовинами.

Реакція між BaCl2 і H2SO4 відома як реакція обміну:

BaCl2 + H2SO4 -> BaSO4 + 2HCl

За реакцією видно, що утворюється осад барій сульфату (BaSO4). Це дозволяє визначити масу осаду, використовуючи реакційні стехіометричні відношення.

Маса BaCl2 = 300 г

Масова частка H2SO4 = 40%

Для обчислення маси осаду (BaSO4), спершу знайдемо кількість молей H2SO4:

Маса H2SO4 = (40% маси H2SO4) = 0.4 * 300 г = 120 г

Тепер, враховуючи реакційні стехіометричні відношення, одна моль H2SO4 утворює одну моль BaSO4. Таким чином, маса BaSO4 дорівнює масі H2SO4:

Маса BaSO4 = 120 г

Отже, маса осаду барій сульфату, яка утвориться в результаті реакції, дорівнює 120 г.

Похожие вопросы
Предмет: Другие предметы, автор: Аноним