Предмет: Информатика, автор: ItzSatana

Да дайте відповідь на подані запитання, потрібно виконати сьогодні

Даю 50балов


1. Яких заходів слід ужити працівникам служби безпеки підприємства, щоб уникнути умисного пошкодження комп'ютерного та мережевого обладнання, викрадення даних безпосередньо з пристроїв? 2. Що ви порадите керівництву фірми для захисту від викрадення даних самими працівниками? 3. Які дії повинен виконати ІТ-спеціаліст компанії, щоб захистити систему від викрадення, спотворення та знищення даних зловмисниками з використанням спеціальних комп'ютерних програм? 4. Які ризики повинна передбачити адміністрація закладу, щоб забезпечити захист обладнання та інформації від пошкодження внаслідок стихійних явищ, збоїв у роботі електричних мереж, некомпетентності працівників?​

Ответы

Автор ответа: poip31
1

Ответ:

1. Для уникнення умисного пошкодження комп'ютерного та мережевого обладнання, а також викрадення даних слід уживати такі заходи:

- Забезпечити фізичну безпеку приміщень, де знаходиться обладнання. Встановити систему контролю доступу, використовувати карти доступу та відеоспостереження.

- Налаштувати паролі та обмежити доступ до системи тільки авторизованим працівникам. Регулярно змінювати паролі та не використовувати слабкі комбінації.

- Встановити та оновлювати антивірусні програми та брандмауери для захисту від шкідливих програм та несанкціонованого доступу.

- Застосовувати систему резервного копіювання даних, щоб в разі випадкового видалення або пошкодження даних була можливість відновлення.

- Проводити навчання працівників з питань кібербезпеки, попереджати про загрози та небезпеки пов'язані з невиправданим відкриттям пошти, натисканням на шкідливі посилання тощо.

2. Керівництву фірми порадив би такі заходи для захисту від викрадення даних самими працівниками:

- Встановити строгі правила використання комп'ютерної системи та заборонити впровадження зовнішніх засобів зберігання даних без попередньої авторизації.

- Регулярно перевіряти та контролювати дії працівників щодо доступу до конфіденційної інформації.

- Заборонити працівникам копіювання та передавання конфіденційної інформації на особисті пристрої або пошту без відповідної авторизації.

- Вести навчання та підвищення обізнаності працівників про правила користування комп'ютерами та обробку конфіденційної інформації.

3. ІТ-спеціаліст компанії повинен виконати наступні дії для захисту системи від викрадення, спотворення та знищення даних зловмисниками:

- Встановити та налаштувати систему захисту від несанкціонованого доступу, використовуючи міцні паролі, двофакторну автентифікацію, шифрування даних та інші заходи безпеки.

- Регулярно оновлювати програмне забезпечення, включаючи операційну систему та програми, для усунення вразливостей.

- Виконувати регулярне моніторинг та аналіз системи з метою виявлення підозрілих активностей та вразливостей.

- Встановити систему інцидентного реагування та план відновлення в разі кібератаки або втрати даних.

4. Адміністрація закладу повинна передбачити такі ризики для захисту обладнання та інформації:

- Організувати резервне живлення обладнання, використовуючи стабілізатори напруги та акумуляторні батареї для захисту від збоїв в електричних мережах.

- Проводити регулярний технічний огляд та обслуговування обладнання з метою виявлення можливих проблем та ризиків.

- Розробити та впровадити план надзвичайних ситуацій, що передбачає заходи зі збереження обладнання та даних під час стихійних явищ або інших небезпечних ситуацій.

- Забезпечити доступ до інформації та обладнання тільки авторизованими працівниками та встановити процедури для виведення з ладу некомпетентних працівників.

Похожие вопросы
Предмет: Биология, автор: raboshchyk70
Предмет: Математика, автор: ichbinyura
Предмет: Математика, автор: olejnikovavaleria46