Предмет: Химия, автор: m9589946

У 250 г розчину міститься 25%
розчиненої речовини. Яку масу
розчиненої речовини
-використали для розчину?

Ответы

Автор ответа: 0s1lense0
1

Ответ:

Маса розчиненої речовини = Об'єм розчину × Концентрація розчиненої речовини

Ваш об'єм розчину - 250 г, а концентрація розчиненої речовини - 25% (або 0,25 у вигляді десяткового дробу).

Маса розчиненої речовини = 250 г × 0,25 = 62,5 г

Отже, для створення 250 г розчину з 25% концентрацією було використано 62,5 г розчиненої речовини.

Объяснение:

Автор ответа: Bankabanggggg
1

Ответ:

250:2=125

125:2=62.5

Объяснение:  если что то не правельно я не виноват

Похожие вопросы