Предмет: Химия,
автор: olesynalol
11. У 125 г води розчинили 15 г калій гідроксиду, яка масова частка
розчиненої речовини у розчині?
цообуiлно взяти для
Ответы
Автор ответа:
0
Відповідь:
поділіть15:125і буде відповідь
Пояснення:.......
Автор ответа:
0
Дано:
m(H2O) = 125 г
m(KOH) = 15 г
Знайти:
ω(KOH) - ?
Розв'язання:
1) m р-ну(KOH) = m(H2O) + m(KOH) = 125 + 15 = 140 г;
2) ω(KOH) = m * 100% / m р-ну = 15 * 100% / 140 = 10,71%.
Відповідь: Масова частка KOH становить 10,71%.
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: sasinmihajlo18
Предмет: Українська мова,
автор: v87279321
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: ola470949
Предмет: Химия,
автор: Somebody0325
Предмет: Алгебра,
автор: vityamath