Предмет: Физика, автор: standoffstandoffer92

Яку кількість теплоти отримає організм, якщо випити 0,25 кг води температурою 60 градусів? Температуру тіла вважати 36,6 ºC.
ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА СРОЧНО НАДО​

Ответы

Автор ответа: idleptimp
1

Відповідь:

Пояснення:

m=0.25 kg

t1=36.6°C

t2=60°C

c=4200 Дж/кг*°С

Q=cmΔt=4200*0.25*(60-36.6)=24570Дж

Похожие вопросы
Предмет: Английский язык, автор: kiskastop