Предмет: Физика, автор: egorkabzar

10. Куля-пiлот пiднялася на висоту 800 м і при цьому була вiднесена вітром у горизонтальному напрямку на відстань 600 м. Знайти шлях складного руху кулi, вважаючи складові руху рівномірними.с ришениэм 40б​

Ответы

Автор ответа: Katia1512
0

Ответ:

Для вирішення цього завдання, ми можемо використати теорему Піфагора для знаходження шляху складного руху кулі.

Згідно з теоремою Піфагора, квадрат гіпотенузи прямокутного трикутника дорівнює сумі квадратів катетів. У даному випадку, гіпотенуза представляє собою шлях складного руху кулі, а катети - шлях у вертикальному та горизонтальному напрямках.

Отже, ми можемо записати рівняння:

(шлях складного руху)^2 = (шлях у вертикальному напрямку)^2 + (шлях у горизонтальному напрямку)^2

Підставляючи відомі значення, отримаємо:

(шлях складного руху)^2 = (800 м)^2 + (600 м)^2

(шлях складного руху)^2 = 640000 м^2 + 360000 м^2

(шлях складного руху)^2 = 1000000 м^2

шлях складного руху = √1000000 м

шлях складного руху = 1000 м

Отже, шлях складного руху кулі складає 1000 м.

Объяснение:

Найкращу постав пж)

Похожие вопросы