Предмет: История, автор: grincuknasta280

Які різні українські партії бачили майбутнє України після 1917 року?Який шлях обрали б ви?Даю 25 балів​

Ответы

Автор ответа: SaikoSmail
0

Ответ:

Українські партії після 1917 року мали різні погляди на майбутнє України. Основні партії того часу були Українська Центральна Рада (УЦР), Боротьба, Українська Соціалістична Рада (УСР), Українська Робітнича Партія (УРП) та інші.

УЦР, яка була утворена в Києві в 1917 році, прагнула до створення незалежної Української Народної Республіки. Вони підтримували ідею національної самостійності та розвитку демократичних інституцій в Україні.

Партія Боротьба, яка була ліво-націоналістичною організацією, також прагнула до незалежності України, але з більш радикальним підходом. Вони виступали за соціалістичну революцію та націоналізацію промисловості.

УСР, яка була соціал-демократичною партією, прагнула до створення соціалістичної Української Радянської Республіки. Вони вважали, що тільки через соціалістичні перетворення можна досягти справедливості та рівності в суспільстві.

УРП, яка була марксистською партією, також прагнула до створення соціалістичної Української Радянської Республіки. Вони вважали, що революція повинна бути проведена робітничим класом, а не національною елітою.

Отже, українські партії після 1917 року мали різні погляди на майбутнє України, від незалежності до соціалістичних перетворень.

Объяснение:

А что бы ты предпочёл, я не знаю. Надеюсь всё правильно

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: jenatvogokota
Предмет: Алгебра, автор: alexander2359
Предмет: Русский язык, автор: QvvQ
Установите соответствие между грамматическими ошибками и предложениями, в которых они допущены ГРАММАТИЧЕСКИЕ ОШИБКИ: А) ошибка в построении предложения с однородными членами Б) нарушение в построении предложения с несогласованным приложением В) нарушение связи между подлежащим и сказуемым Г) неправильное построение предложения с деепричастным оборотом ПРЕДЛОЖЕНИЯ: 1)Благодаря труду реставраторов мы можем любоваться фресками Ферапонтов а монастыря. 2)Сёстры как хорошо разбирались в музыке, так и в живописи. 3) Офицер сказал станционному смотрителю, что «мне нужны лошади». 4) Многие из тех, кто бывал в парке Михайловского, поражался величине старинных усадебных деревьев. 5) Изображая любой предмет, для художника важно его собственное мироощущение. 6) Благодаря усилиям строителей объект был сдан вовремя. 7) Художественные средства, которые были использованы в стихотворении А.С. Пушкина «Деревне», тяготеют к классицистической традиции. 8) Все, кто рано начинает учить иностранный язык, овладевают им в совершенстве. 9) Не только способности, но и трудолюбие помогут достичь успеха в работе.