Предмет: Физика,
автор: Uhimchyk
Задача 1
Автомобіль масою 2.4т має імпульс, як і вантажівка масою 10т. Швидкість вантажівки 72м/ год. Визначте швидкість легкового автомобіля
Ответы
Автор ответа:
1
Дано:
m1=2,4т=2400кг
m2=10т=10000кг
v2=72км/год=20м/с
p1=p2
Знайти:
v1-?
p=mv
p2=m2v2=10000*20=2*10⁵кг*м/с
v1=p/m1=2*10⁵/2400≈83,33м/с
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: stasiaeremeenko
Предмет: Литература,
автор: vladkalchev0912
Предмет: Русский язык,
автор: florixxx777
Предмет: Геометрия,
автор: oknesnde
Предмет: Математика,
автор: missvikki2001