Предмет: Физика,
автор: Hyashk10
4 . Довжина похилої площини дорівнює 4 м ,а висота - 1 м . Яку силу необхідно прикласти для підняття вантажу масою 90 кг , якщо ККД похилої площини дорівнює 75% ?
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ: F=300H.
Объяснение:
Дано
ι=4 м
h=1 м
m=90 кг
η=75%=0,75
Знайти
F-?
Розв'язок
η=А кор/А пов;
А кор=mgh;
A пов=Fι;
А кор/А пов=mgh/Fι ⇒
⇒ η=mgh/Fι ⇒ F=mgh/ηι
F=90*10*1/0,75*4=300H
Відповідь: F=300H.
Похожие вопросы
Предмет: Биология,
автор: melinaibraeva42
Предмет: Геометрия,
автор: 2321907
Предмет: Русский язык,
автор: irina95644
Предмет: Алгебра,
автор: lazdan2002
Предмет: Алгебра,
автор: lazdan2002