Предмет: Физика, автор: yarovayala

Яка виштовхувальна сила діє на пліт, що на половину зануренний у воду, якщо об'єм всього плота 0,6 м³? Чи зміниться виштовхувальна сила, якщо пліт помістити у гас? Якщо так, то наскільки?
СРОЧНО ПОЖАЛУЙСТА

Ответы

Автор ответа: andrzejstepan10
0

Ответ: 3кН, так зміниться на 0.6кН

Объясне Сила архімеда F(вода)= pgV = 1000 * 10 * 0.3=3кН

Густина гасу 800кг/м³

F(гас) =  800* 10* 0.3=2.4кН

Похожие вопросы
Предмет: Геометрия, автор: aijanzhenishbekova20