Предмет: Химия,
автор: dashaboiko1446
обчисліть H2SO4 з масовою часткою 98%і масу H2O потрібно для приготування 250 г розчин з масовою часткою H2SO4 25%
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Щоб обчислити масу H2SO4 та H2O для приготування розчину, використаємо наступну формулу:
Маса речовини = Масова частка речовини × Маса розчину
Маса H2SO4 = 0.98 × 250 г = 245 г
Маса H2O = Маса розчину - Маса H2SO4 = 250 г - 245 г = 5 г
Отже, для приготування 250 г розчину з масовою часткою H2SO4 25%, потрібно взяти 245 г H2SO4 та 5 г H2O.
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: arsenijplahotnuk71
Предмет: Українська література,
автор: peckaa
Предмет: Математика,
автор: dzfdzhdfk19
Предмет: Информатика,
автор: Jumper2020
Предмет: Геометрия,
автор: aijanzhenishbekova20