Предмет: Химия,
автор: pk9xzbbdbg
Яку масу єтанолу можна добути з200кг винограду який містить 45% глюкози
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
60 000г х г
(�6�10�5)�+��2�=2��2�5��+2���2(C6H10O5)n+nH2O=2nC2H5OH+2nCO2
162 г 92 г
1. Визначимо масу крохмалю у картоплі,перемноживши масу картоплі на масову частку крохмалю у ній(позбавившись попередньо від відсотків і поділивши масову частку на 100):
m(крохмалю)=200*0,3=60 кг або 60 000 г
2. Підставивши цю масу у рівняння,отримаємо:
з 162 г крохмалю утворюється 92 г спирту, а
з 60 000 г___________________х г, звідки
х=92*60 000/162=34074 г або приблизно 34 кг
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: asetaliser37
Предмет: История,
автор: filllket
Предмет: Английский язык,
автор: Fggghgg
Предмет: Математика,
автор: Аноним