Предмет: Физика,
автор: alinapolischuk21
З човна масою 200 кг, який рухається зі швидкістю 1 м/с, пірнає хлопчик масою 50 кг. рухаючись у горизонтальному напрямкуЯкою буде швидкість човна після стрибка хлопчика, якщо він стрибає з носа зі швидкістю 2 м/с!!СРОЧНО ДАЮ 55 БАЛЛОВ!!
Ответы
Автор ответа:
1
Дано:
М = 200 кг
V = 1 м/с
m = 50 кг
v = 2 м/с
_________
U - ?
1)
Импульс системы до прыжка хлопчика:
p = (M+m)·V = (200+50)·1 = 250 кг·м/с (1)
2)
Импульс системы после прыжка хлопчика с кормы лодки:
p₁ = M·V - m·v
p₁ = 200·U - 50·4 = 200·U - 100 = 100·(U - 1) (2)
3)
По закону сохранения импульса приравниваем (2) и (1):
100·(U - 1) = 150;
U - 1 = 150 / 200;
U = 1+150/200 = 2,25 м/с
Ответ:
U = 1,75 м/с
Похожие вопросы
Предмет: Физика,
автор: e00765283
Предмет: Физика,
автор: suerovaajgul2
Предмет: Химия,
автор: nazgulim0
Предмет: Английский язык,
автор: Аноним