Предмет: Химия,
автор: julia20107
Обчисліть масу кухонної солі і води, які необхідно взяти для приготування 300г 15% розчину.
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
По такому принципу робити треба,підставте свої цифри.
Объяснение:
Приложения:

Автор ответа:
2
Ответ:
300-100%
X-15%
x=300×15÷100=45г(NaCl)
300-45=255г(H2O)
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: veraklim0208
Предмет: Математика,
автор: lintvarovaa
Предмет: Русский язык,
автор: igorgordeev2009
Предмет: Українська література,
автор: alexandragavrilova67
Предмет: Английский язык,
автор: dimdimt2005