Предмет: Химия,
автор: serega6ann
Обчислити маси кухонної солі NaCl і води, потрібні для приготування 900 грамів розчину з масовою часткою солі 3%
Ответы
Автор ответа:
0
900*3/100=27-маса солі
900-27=873-маса води
900-27=873-маса води
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: igorgordeev2009
Предмет: Математика,
автор: frizbik7227
Предмет: Литература,
автор: innasaprikina77
Предмет: Математика,
автор: salchaknanzat