Предмет: Физика, автор: bsona95d

2) Два резистори з опорами 2 Ом і 10 Ом з'єднані паралельно і підключенi до акумулятора. Сила струму в першому резисторi дорівнює 0,5 А. Якої сили струм проходить через акумулятор?​

Ответы

Автор ответа: lvv9136
0

Ответ:

0,6 A

Объяснение:

R₁=2 Ом;

R₂=10 Ом;

I₁=0,5 А;

I   ?   I=U/R; R=1/(1/R₁+1/R₂)=1/(1/2+1/10)=1,7 Oм; U=I₁*R₁=0,5*2=1 B;  I=1/1,7=0,6 A

Похожие вопросы