Предмет: Физика,
автор: melnikhristina10
візок під дією цієї сили пройшов шлях 150м? 2. Машина за 2 год виконала роботу 720 кДж. Яку потужність розвивала машина? .срочно будьласка допоможіть
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Ми можемо використовувати формулу:
Потужність = Робота / Час
де:
Робота = 720 кДж
Час = 2 години
Підставляючи ці значення, отримуємо:
Потужність = 720 кДж / 2 год
Спрощуючи, отримуємо:
Потужність = 360 кВт
Тому автомобіль розвивав потужність 360 кВт.
Похожие вопросы
Предмет: Биология,
автор: koshalialfida
Предмет: История,
автор: verayurevna
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: Anel22265
Предмет: Другие предметы,
автор: romanovanastasiya6