Предмет: Химия, автор: valik7981

РЕШИТЕ ЗАДАЧКИ ДАЮ 70 БАЛЛОВ!!!
1.Назвіть фізичні властивості: а) метанолу; б) етанолу
2. Обчисліть об’єм (н.у.) карбон(IV) оксиду, який утвориться
внаслідок згоряння етанолу масою 46 г.

Ответы

Автор ответа: dyexfnf
1

Ответ:

Объяснение:

Фізичні властивості:

а) метанол : формула СН3ОН , молярна маса 32 г/моль,

густина 0,79 г/мл, tпл. = - 97,5°С,  tкип. = 64,5°С , розчинний у воді

б) етанол : формула С2Н5ОН , молярна маса 46 г/моль,

густина 0,79 г/мл, tпл. = - 114,5°С,  tкип. = 78,3°С , розчинний у воді

2)

 46 г                        х л

C2H5OH + 3O2 → 2CO2 + 3H2O

n = 1 моль               n = 2 моль

M = 46 г/моль        Vm = 22,4 л/моль

m = 46 г                   V = 44,8 л

V(CO2) = 46 * 44,8 л : 46 = 44,8 л

Похожие вопросы