Предмет: Математика, автор: poling70

4. Денис купив 4 поштові листівки за ціною 8 грн за 1 штуку,
а потім купив 4 кг борошна за ціною 7 грн 50 к. за 1 кг.
Скільки грошей залишилось у Дениса, якщо спочатку в нього
було 100 грн?

Ответы

Автор ответа: Krifot
7

Ответ:

Він витратив 4 поштові листівки за 8 грн кожна, отже витратив 4 * 8 = 32 грн.

Після цього у нього залишилося 100 - 32 = 68 грн.

Далі Денис купив 4 кг борошна за 7,5 грн за 1 кг. Отже, витратив 4 * 7,5 = 30 грн на борошно.

Після цього у нього залишилося 68 - 30 = 38 грн.

Отже, у Дениса залишилося 38 грн.

Пошаговое объяснение:

Похожие вопросы