Предмет: Математика,
автор: poling70
4. Денис купив 4 поштові листівки за ціною 8 грн за 1 штуку,
а потім купив 4 кг борошна за ціною 7 грн 50 к. за 1 кг.
Скільки грошей залишилось у Дениса, якщо спочатку в нього
було 100 грн?
Ответы
Автор ответа:
7
Ответ:
Він витратив 4 поштові листівки за 8 грн кожна, отже витратив 4 * 8 = 32 грн.
Після цього у нього залишилося 100 - 32 = 68 грн.
Далі Денис купив 4 кг борошна за 7,5 грн за 1 кг. Отже, витратив 4 * 7,5 = 30 грн на борошно.
Після цього у нього залишилося 68 - 30 = 38 грн.
Отже, у Дениса залишилося 38 грн.
Пошаговое объяснение:
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: awaru1234
Предмет: Физика,
автор: arinabufan125
Предмет: Русский язык,
автор: bexdiyarliaysu
Предмет: Геометрия,
автор: nikita613moskva
Предмет: Математика,
автор: amoanmaksimsim