Предмет: История, автор: rienata40

Чому Росії вдалося створити підконтрольні псевдореспубліки на території окремих районів Донецької та Луганської областей, а в інших регіонах України - ні?​

Ответы

Автор ответа: Nekachock
2

Объяснение:

Створення підконтрольних псевдореспублік на території Донецької та Луганської областей було можливим завдяки кількох причинам.

По-перше, історично на цих територіях існувала значна російськомовна та російської національності громадянська обласна спільнота, що створювало передумови для маніпулювання національною ідентичністю та підтримки проросійських сил.

По-друге, російські владні структури та спецслужби активно впливали на суспільно-політичну ситуацію на території східної України, зокрема шляхом фінансування та підтримки проросійських груп та партій, надання медійної підтримки та пропаганди, а також через відправку на територію України спецназів та бойовиків.

По-третє, уряд України зіткнувся з проблемами у побудові ефективної системи влади та органів правопорядку, що створювало умови для поширення корупції та некомпетентності, а також не давало змоги швидко та ефективно реагувати на події на сході країни.

У свою чергу, в інших регіонах України ситуація була іншою, оскільки у цих регіонах відсутня або значно менша кількість російськомовного населення, проросійські сили не мали достатньої підтримки, а уряд України був здатен забезпечити достатньо високий рівень охорони правопорядку та управління.

Похожие вопросы
Предмет: Оʻzbek tili, автор: perdabekovazohida
Предмет: Русский язык, автор: mugnum
Добрый день. Помогите определить стиль отрывка текста
Все, разумеется, помнят жестокую бурю, разразившуюся в этом году во время равноденствия. Барометр упал до 710 миллиметров. Страшный норд-ост дул, не утихая, с 18 по 26 марта. Он произвел невиданные опустошения в Америке, Европе и Азии, на территории в тысячу восемьсот миль - между тридцать пятой параллелью северной широты до сороковой южной параллели. Разрушенные города, вырванные с корнем леса, берега, опустошенные нахлынувшими горами воды, сотни кораблей, выброшенных на берег, целые области, разоренные смерчем, все сметавшим на своем пути, тысячи людей, раздавленных на суше или поглощенных водой, - вот последствия этого неистовствовавшего урагана. Он произвел больше опустошений, чем бури, уничтожившие Гавану и Гваделупу 25 октября 1810 года и 26 июля 1825 года. В то самое время, когда на суше и на воде происходило столько ужасных бедствий, в воздухе разыгрывалась не менее страшная драма. Источник: Жюль Верн, роман «Таинственный остров» (1874