Предмет: Химия,
автор: gbrajtee
У якій масі 25% розчину солі міститься 80 г цієї речовини?
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Перший спосіб:
х=100*80/25=320
Другий спосіб:
m(розчину) = m(речов.)/W(речов.) х 100% =
= 80/25% х100% = 320 г
Объяснение:
Похожие вопросы
Предмет: Биология,
автор: vladdacuk415
Предмет: Физика,
автор: taira2009aktau
Предмет: История,
автор: saitgazinaa
Предмет: Математика,
автор: Аноним
Предмет: Английский язык,
автор: Dudko2007