Предмет: Физика, автор: melnikartem375

площа крижини 8м², толщина 25см.визначте висоту надводної і підводної частини чи зануриться крижина y воду якщо на ню стане людина вагою 600H​

Ответы

Автор ответа: sofaprost
1

Ответ:

S=8 Fa=ppgv;V=sh

Fa=ppgSH;Vt=sh;P=pgs

P=Pл+pgsh

h=25 cm=0,25m

Fa=1000*9.71*0,25=20000h

m=60 kg ;P=60+900*9.81*0,25=18600h

Fa бiльше ;P вiтрымае людзину 60 кг

Похожие вопросы