Предмет: Химия, автор: boydem0711

Таке питання.Маю соляну кислоту 1000 гр.14% потрібно отримати розчин 1000 гр.4% як його отримати? Скільки води потрібно додати.?Дякую

Ответы

Автор ответа: nikolaygr
1

Відповідь:

m(кислооти)=1000*14/100=140г

m(4%розчину)=140*100/4=3500г

m(H2O)=3500-1000=2500г

Пояснення:


boydem0711: Тобто 2500мл води потрібно до
дати до 1000мл 14% щоб отримати 4%
Похожие вопросы