На рисунках зображено кліматодіаграми міст, які розташовані на території Австрії в напрямку із заходу на схід приблизно уздовж однієї географічної широти. Поясніть, як змінюється клімат математика в цьому напрямку.
Ответы
Ответ:Клімат помірний, континентальний, на заході вологий. Територія країни лежить в атлантико-континентальній області помірного пояс. Середня температура січня від —1 °C до —5 °C, липня від +17 °C до +19 °C.
У зимовий період у горах спостерігається найбільше днів із ясною погодою, у той же самий час у долинах навпаки — здебільшого похмуро і хмарно. Влітку на схилах гір, через висхідні потоки вологого повітря, хмарність значно зростає.
Австрія лежить на шляху повітряних потоків, західного переносу повітряних мас із Атлантичного океану на схід, вглиб Євразії.
У долині Дунаю зима м'яка, морози бувають лише в січні; в горах зима досить сувора, середні температури повітря у лютому −13,6 °C, абсолютні −31 °C, морозний період тягнеться з вересня по лютий. Влітку в долині Дунаю досить тепло, середня температура повітря в липні +19,3 °C, максимальна +33 °C; у горах приморозки бувають увесь сезон, у липні-серпні кожен другий день[3].
Вологість зменшується із заходу на схід, навітряні північно-західні схили гір більш вологі, зими на них більш м'які, літо більш прохолодне і вологе, ніж на підвітряних південно-східних схилах. Опадів у долині Дунаю 500–600 мм, в Альпах 1 500—2 500 мм. Максимум опадів приходиться на літні місяці
.
Объяснение: