Предмет: Химия, автор: ejewifj329

помогите пожалуйста умааааляююю и пожалуйста с даноо
Обчисліть масу алюміній гідроксиду необхідну для добування алюміній оксиду масою 35.7грам

Ответы

Автор ответа: BumpZaka
1

Дано: маса алюміній оксиду (Al2O3) = 35.7 г

Рівняння реакції добування алюміній оксиду з алюміній гідроксиду:

2Al(OH)3 → Al2O3 + 3H2O

Кількість молей Al2O3 = маса / молярна маса = 35.7 г / (2 x 26.98 г/моль + 3 x 16.00 г/моль) = 0.5 моль

Оскільки 2 молекули алюміній гідроксиду дають 1 молекулу алюміній оксиду, то необхідна кількість молей Al(OH)3 дорівнює:

0.5 моль Al2O3 x (2 моль Al(OH)3 / 1 моль Al2O3) = 1 моль Al(OH)3

Далі, щоб обчислити масу алюміній гідроксиду, необхідну для добування 35.7 г алюміній оксиду, потрібно використати молярну масу алюміній гідроксиду (Al(OH)3), яка дорівнює 78.00 г/моль:

Маса Al(OH)3 = кількість молей x молярна маса = 1 моль x 78.00 г/моль = 78.00 г

Отже, для добування 35.7 г алюміній оксиду необхідно 78.00 г алюміній гідроксиду.

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: vladislavvodopjan
Предмет: Биология, автор: tanyshaof
Предмет: Математика, автор: kopatich2037