Предмет: Биология, автор: tocaboca74674

Мені потрібно здавати до завтра, потрібно повна відповідь​, інакше я буду не атестований​,
бажано на українському мові!
Конотоп(Сумщина) ​

Приложения:

Ответы

Автор ответа: wenwwirr
1

Ответ:

1. Екологічна небезпека — наявність дій та процесів, що можуть впливати на стан навколишнього природного середовища, яке внаслідок надмірного забруднення обмежує або виключає можливість життєдіяльності людини та впровадження господарської діяльності в цих умовах.

2. Сміття. Серед усіх проблем учасни/-ці дослідження найчастіше згадували нерегулярний вивіз сміття, засмічення міських вулиць і зелених зон, відсутність інфраструктури для сортування і нестачу сміттєспалювальних заводів.

Якість повітря. Загазованість, смог і забрудення повітря є ще однією проблемою, про яку говорили учасни/-ки дослідження. Особливу увагу на неї звертають люди, які нещодавно переїхали в Київ. На думку респондент/-ок, у майбутньому ситуація погіршиться: з появою нових мешкан/-ок у місті збільшиться кількість приватних автомобілів і зросте забруднення повітря.

3. Забруднення навколишнього середовища відходами тваринницьких ферм (бактеріальне зараження ґрунту, забруднення атмосферного повітря метаном, сірководнем, аміаком). Зменшення видового різноманіття рослинного й тваринного світу. Виснаження, заболочення, засолення ґрунтів. Зростання дефіциту водних ресурсів.

4. Люди у всьому світі приймають певні заходи по зменшенню шкідливих промислових викидів у навколишнє природне середовище, але цього покищо недостатньо. Кожна людина повинна і сама піклуватися про довкілля і своє здоров’я. Турбота про довкілля починається з власного будинку, вулиці, парку і т. д. Необхідно змінити своє споживацьке, агресивне ставлення до природи, замінити його турботою про збереження всього живого, брати участь в озелененні рідного міста чи населеного пункту.

Похожие вопросы
Предмет: Физика, автор: antonkurena1
Предмет: Українська мова, автор: podkopaevasonya
6. Прочитайте текст і виконайте завдання. СОБАЧА ФРАЗЕОЛОГІЯ Багато фразеологізмів утворилося на основі спостережень за поведін- кою, виглядом, життям тварин, за умовами полювання на них. Наша мова була б значно збіднена, коли б у ній не вживали зоофразеологізмів, напри- клад: гострити зуби, скалити зуби, і вухом не веде, ходити на задніх лапках, лізти зі шкіри. Цікава й повчальна історія багатьох подібних зворотів, таких знайо- мих... і незнайомих. З-поміж тварин людина, мабуть, найбільше любить со- баку. Здається, кинь палицю і попадеш у фразеологізм із цим словом: як собаці печена цибуля; як собаці п'ята нога; як собаці другий хвіст ..... Використовуючи їх, можна навіть побудувати твір-мініатюру. Хоча б такий: «У собачий холод, коли добрий хазяїн і собаки не влжене (правда, і в хаті хоч собаки гони), він вискочив на мороз у коротенькому, мов собаки обгризли, кожушку. Голодний та злий мов собака. Кругом ні душі — і собака не гавкне». - Ми ще не згадали висловів і собаками не піймаєш; жити як собака з кішкою; присохне як на со- баці; дражнити собак; собак ганями; ось де собака заритий .... Словом, цьому фразеологічному ви- водковi немає кінця, бо цих сполук як нерізаних собак (За В. Ужченком). А. Кого характеризують використані в тексті фразеологізми - собак чи людей? Ар- гументуйте свою думку. Б. Випишіть фразеологізми, значення яких не пояснено в тексті. Розкрийте зна- чення виписаних сполук слів(письмово).​
Предмет: Математика, автор: aseytmuratov