Предмет: Физика,
автор: kyleshova027
Який час знадобиться велосипедисту для збільшення швидкісті від 9 км/год до 18 км/год , щоб їхати з прискоренням 0,1 м/с2? Помогите пожалуйста нужно расписать решение будет лучший ответ
Ответы
Автор ответа:
1
Келесі міндетті шешу үшін қосымша теңдеу есептегін пайдалануға болады:
v = u + at
мұнда v - соңғы жылдамдық, u - бастапқы жылдамдық, a - жылдамдықты жылжыту, t - уақыт.
Біріншіден, бастапқы және соңғы жылдамдықты км / сағ-ден м / с бұзу керек:
u = 9 км / сағ = 2,5 м / с
v = 18 км / сағ = 5 м / с
Қазір біз уақытты анықтау үшін жылдамдық есептегін пайдалана аламыз:
5 м / с = 2,5 м / с + 0,1 м / с² * t
t-ні анықтау үшін:
t = (5 м / с - 2,5 м / с) / (0,1 м / с²) = 25 секунд
Сонымен, 0,1 м / с² жылдызды жылжытумен 9 км / сағ-ден 18 км / сағ-ға жылдамдықты арттыру үшін велосипедшіге 25 секунд керек.
Похожие вопросы
Предмет: Физика,
автор: Katia20102403
Предмет: Математика,
автор: ravshanovanargiza050
Предмет: Математика,
автор: vviittaaggaaddzzhhii
Предмет: Информатика,
автор: olskip7
Предмет: Русский язык,
автор: HeDeHchuK