Предмет: Физика,
автор: Katia20102403
5. Вага хлопчика дорівнює 500 Н. Визначте його масу. g=10 Н/кг.
Ответы
Автор ответа:
1
Відповідь:
Пояснення:
Дано:
Р=500 Н/кг
g=10 H/кг
m-?
При звичайному стані Fтяж=Р, отже Р=mg
m=P/g=500/10=50кг
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: anuar951
Предмет: Английский язык,
автор: diasnurdaulet50
Предмет: Литература,
автор: babenkoigor121063
Предмет: Химия,
автор: Unusually009