Предмет: Физика, автор: masha1538

терміново!!! Визначте напругу на ділянці кола, якщо при проходженні по ньому заряду в 3 мКл була здійснена робота 5 кДж.

Ответы

Автор ответа: donkilza86
0

Ответ:

Для визначення напруги на ділянці кола потрібно використати формулу:

W = qV,

де W - робота (в жоулях), q - заряд (в кулонах) та V - напруга (в вольтах).

Перетворимо одиниці, щоб вони були однаковими:

5 кДж = 5000 Дж

3 мкКл = 3 * 10^-6 Кл

Підставляємо в формулу:

5000 Дж = (3 * 10^-6 Кл) * V

Розв'язуємо для V:

V = 5000 Дж / (3 * 10^-6 Кл) ≈ 1.67 * 10^9 В

Отже, напруга на ділянці кола була близько 1.67 мільярда вольт.

Объяснение:

Автор ответа: Hadessss
0

Ответ:Для визначення напруги на ділянці кола можна використати формулу:

V = W/Q

де V - напруга, W - робота, яка була здійснена при переміщенні заряду по колу, Q - величина заряду.

Підставляючи дані у формулу, отримаємо:

V = 5 кДж / 3 мкл

Зверніть увагу, що величина роботи виражена в кілоджоулях (кДж), а заряд - в мікрокулонах (мкл), тому їх потрібно перевести до одиниць СІ, наприклад:

5 кДж = 5 * 10^3 Дж

3 мкл = 3 * 10^(-6) Кл

Підставляючи числові значення, отримаємо:

V = (5 * 10^3 Дж) / (3 * 10^(-6) Кл) = 1.67 * 10^9 В

Отже, напруга на ділянці кола становить 1.67 * 10^9 В.

Объяснение:

Похожие вопросы