Предмет: Физика, автор: kciycdiy

Очень нужно У космічному кораблі, що віддаляється від Землі зі швидкістю 0,9с, проходить 8 год. Обчисліть час, який проходить на Землі​

Ответы

Автор ответа: twixhunterofficial20
1

Ответ:

3,49 години

Объяснение:

Це проблема спеціальної теорії відносності, де час, який відчуває спостерігач, залежить від його відносної швидкості.

Скористаємося формулою для уповільнення часу:

t' = t / sqrt(1 - v^2/c^2)

t' = 8 годин

v = 0,9c

c = 299 792 458 м/с

t' = t / sqrt(1 - v^2/c^2)

8 = t / sqrt (1 - (0,9c)^2/c^2)

Спрощення знаменника:

8 = t / sqrt (1 - 0,81)

8 = t / sqrt (0,19)

Зведення обох сторін у квадрат:

64 = t^2 / 0,19

t^2 = 12,16

Дістаємо квадратний корінь:

t = 3,49 години

Тому, поки на космічному кораблі проходить 8 годин, на Землі – лише близько 3,49 години.

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: sanya616
Предмет: Математика, автор: vesillya09082009