Предмет: Физика,
автор: ciqvcl
ДАЮ 100 баллов!!!
Знайти силу струму у колі R=20м r=0,2 ом з напругою 220В
Ответы
Автор ответа:
1
Щоб знайти силу струму у колі, можна застосувати закон Ома, який говорить, що сила струму I дорівнює відношенню напруги U до опору кола R:
I = U / R
У цьому випадку, ми маємо дані для опору R та напруги U. Тому, підставивши значення до формули, ми отримаємо:
I = 220 В / (20 Ω + 0,2 Ω) = 10 А
Отже, сила струму у цьому колі дорівнює 10 Ампер.
Похожие вопросы
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: daunmal3
Предмет: Математика,
автор: vesillya09082009
Предмет: Русский язык,
автор: f10503694
Предмет: Другие предметы,
автор: Sasha34513
Предмет: География,
автор: artemenkovasilis