Предмет: Химия, автор: dim0nchik51

. Обчисліть, у якій масі азоту ( N2) міститься стільки ж молекул, скільки міститься атомів у кальції масою 80г. СРОЧНО ПЖПЖ​


z5qdv9zg7r: 80:20=4 моль
Бо 20-1 моль)

Ответы

Автор ответа: stasiashokoladka73
1

Ответ:

m(N2)=n(N2)*M(N2)=m(Ca)/M(Ca)*M(N 2)=80/40*28=56 г Ответ:

56г

Похожие вопросы
Предмет: Химия, автор: AWHD