Предмет: Химия, автор: parolaxes

відносна густина невідомого газу за повітрям дорівнює 1,656. обчисліть масу 1 л цього газу за нормальних умов. якій газ це міг би бути?
розв'язувати з обчисленнями ​

Приложения:

Ответы

Автор ответа: oykasfufthv
3

Объяснение:

относительная плотность неизвестного газа по воздуху равна 1,656. Вычислите массу 1 л этого газа при нормальных условиях. какой газ это мог бы быть?

M=29*1,656=48,024

48,024 - 22,4 л

x - 1 л

x=48,024/22,4=2,1

Ответ: это газ O3 - Озон.

Похожие вопросы