Предмет: Химия,
автор: nastateterina002
Обчисліть масу цукру (сахарози С¹²Н²²О¹¹) кількістю речовини 3 моль
Ответы
Автор ответа:
2
Объяснение:
M(C12H22O11)=12•12+22•1+11•16= 144+22+176= 342 г/моль
m(C12H22O11)=n×M=3•342=1026г или 1,026кг
Автор ответа:
1
Ответ:
Правильный ответ 1026 г
Похожие вопросы
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: darinaasdi
Предмет: Математика,
автор: demirmamtazizov
Предмет: Химия,
автор: mmgh90173
Предмет: Литература,
автор: buikly78