Предмет: Физика,
автор: yarunatalko29
Розв’яжіть задачу на олівець намотано 68 витків нитки, довжина ряду 2.5 см яка товщина нитки.
Ответы
Автор ответа:
1
Відповідь:
2,5см=25мм
товщина нитки=25/68=0,37мм
Пояснення:
Похожие вопросы
Предмет: Физика,
автор: Hyashk10
Предмет: Физика,
автор: beautymasik
Предмет: Алгебра,
автор: mvbilodid
Предмет: Английский язык,
автор: trusvaleria486