Предмет: Физика,
автор: yaroschukpolina
Яка кількість теплоти виділиться під час кристалізації 100кг сталі та подальшого її охолодження до 0 градусів? Початкова температура сталі дорівнює 1400 градусів
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ: Г - 394000 Дж.
Объяснение:
Для розрахунку кількості теплоти, що виділиться під час кристалізації сталі та її охолодження до 0 градусів, необхідно знати теплоту кристалізації та теплоту залишку сталі. Теплота кристалізації сталі становить приблизно 289 Дж/г, а теплота залишку - 1,05 Дж/г·К. Отже, кількість теплоти, що виділиться під час кристалізації 100 кг сталі та її охолодження до 0 градусів, буде рівна:
Q = m * ΔHc + m * Cp * ΔT
Q = 100 * 289 + 100 * 1,05 * (1400 - 0)
Q = 28900 + 105000
Q = 394000 Дж
Похожие вопросы
Предмет: Физика,
автор: kirheieva
Предмет: Математика,
автор: Аноним
Предмет: Алгебра,
автор: arinamef11
Предмет: Геометрия,
автор: hariampiev128