Предмет: Физика,
автор: andr59207
2. Який гальмівний шлях автомобіля, що рухається зі швидкістю 72 км/год, якщо коефіцієнт тертя дорівнює 0,2?
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
s=at²/2=vt/2, 72км/час=20м/с, s= 20*3/2=30 м
Объяснение:
Может быт не точно.
Похожие вопросы
Предмет: Химия,
автор: vladrevin61gmailcom
Предмет: Математика,
автор: oleksandrakravcenko1
Предмет: Другие предметы,
автор: k11505027
Предмет: Алгебра,
автор: Hihr
Предмет: Математика,
автор: Kirill22888000