Предмет: Химия, автор: vladrevin61gmailcom

ча. Визначте масу солі та об'єм води, необхідні для приготування розчину масою 350 г з масовою часткою розчиненоï речовини 6%.​

Ответы

Автор ответа: akel9422542
0

Ответ:

m(соли)=350*6%/100%=21(г)

m(H₂O)= 350-21=329(г).

Объяснение:

Похожие вопросы
Предмет: История, автор: asiaabdypatahova