Предмет: Физика,
автор: Diavolhhhh
Вкажіть коефіцієнт корисної дії теплового двигуна (у %), якщо він виконав роботу 40 Дж, а кількість теплоти, що передана при цьому холодильнику 60 Дж
Ответы
Автор ответа:
1
Відповідь:
≈66
Пояснення:
n=Qкор./Qповн.•100=40/60•100≈66%
Автор ответа:
0
Ответ:
66 %
Объяснение:
n=Qкор./Qповн.•100=40/60•100≈66%
Похожие вопросы
Предмет: Литература,
автор: vqwe1vqwe1
Предмет: География,
автор: Аноним
Предмет: Математика,
автор: lizzsh12
Предмет: Геометрия,
автор: copchak
Предмет: Музыка,
автор: gorobets1gt